Szukaj

Kategorie

Pilot do elektrycznego wyciągu okularowego Meade

Pilot do elektrycznego wyciągu okularowego Meade

Pilot do elektrycznego wyciągu okularowego Meade Zero Image-Shift Microfocuser. Zastosowanie pilota ręcznego pozwala na precyzyjne ustawienia ostrości podczas prowadzenia obserwacji wizualnych oraz fotografii.


394,00zł brutto


Pilot do elektrycznego wyciągu okularowego Meade Zero Image-Shift Microfocuser. Zastosowanie pilota ręcznego pozwala na precyzyjne ustawienia ostrości podczas prowadzenia obserwacji wizualnych oraz fotografii. Precyzyjne sterowanie mechanizmem oraz możliwość wyboru prędkości ustawiania ostrości w zakresie od szybkiej (Fast) do precyzyjnej (Fine) umożliwia doskonałe zogniskowanie obiektów.
Wyciąg wraz z pilotem do bezpośredniego ustawiania ostrości stanowią niezastąpione wyposażenie teleskopu podczas astrofotografii i obserwacji planet pod dużymi powiększeniami.

Pilot stanowi niezbędne wyposażenie do wyciągów instalowanych na teleskopach Meade LX90 i LT.

Ustawianie ostrości z pomocą Zero Image-Shift Microfocuser instalowanym na teleskopach Meade LX200 i LightSwitch jest możliwe za pomocą sterowników dostarczanych wraz z tymi teleskopami. Dodatkowy pilot nie jest więc potrzebny.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów