Szukaj

Kategorie

Zmotoryzowany wyciąg MoonLite CF 2" do refraktorów Sky-Watcher

Zmotoryzowany wyciąg MoonLite CF 2" do refraktorów Sky-Watcher

Wszystkie zdjęcia

Wykonany w USA, zmotoryzowany wyciąg MoonLite 2" CF do refraktorów, bazuje na wyciągu Crayforda i jest zaprojektowany do współpracy z większością refraktorów obecnych w sprzedaży.


2 519,00zł brutto


Wykonany w USA, zmotoryzowany wyciąg MoonLite 2" CF do refraktorów, bazuje na wyciągu Crayforda i jest zaprojektowany do współpracy z większością refraktorów obecnych w sprzedaży.

Marki MoonLite nikomu nie trzeba przedstawiać. Dopracowując do perfekcji własne akcesoria od samego początku istnienia, poprzez wejście na rynek internetowy w styczniu 2000 roku aż do dnia dzisiejszego, zdobyła uznanie w kręgach ATM-owców kunsztownymi produktami o najwyższej jakości. Wszystkie wyciągi MoonLite są wykonane w USA z wysoką precyzją i wielką dbałością o wykończenie zewnętrzne. Ścisłe tolerancje, rygorystyczne normy, anodowane powierzchnie i łożyska ze stali nierdzewnej pozwalają na niezwykłą gładkość i precyzję pracy przy wielkiej trwałości, pozwalając jednocześnie na pewne zawieszenie sprzętu o dużej masie.

Fokuser MoonLight serii CF posiada 2" wyciąg i 4,5" (10cm) skok oraz redukcję na format 1 1/4".

Silnik krokowy wysokiej rozdzielczości z kontrolelem ASCOM MoonLite Mini:

Niepozorny z wyglądu, posiada wzystkie cechy high-endowego kontrolera, włącznie z kompensacją temperatury. Kontrola wszystkich parametrów pracy odbywa się poprzez komputer, połączony kablem USB. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie zaawansowanych sesji, z użyciem platform zdalnych włącznie. Sprzęgło mechaniczne pozwala na manualną pracę wyciągu, jeżeli jest to konieczne. Nośność wyciągu wynosi 3,6kg, co wraz z niezrównaną precyzją focusera
pozwala na użycie najbardziej zaawansowanych kamer CCD na rynku.


Wyciąg posiada modularną konstrukcję, adaptery są produkowane w wielu formatach, tak aby wyciąg pasował do każdego teleskopu dostępnego na rynku. Jako, że adaptery składają się z dwóch tulei umieszczonych jedna w drugiej, umożliwiają dodatkową kolimację systemu optycznego. Ustalenie pozycji za pomocą śrub kontrujących daje dużą sztywność połączenia, a jego specjalna konstrukcja umożliwia dodatkowo obracanie całego wyciągu względem tuby optycznej, tak aby uzyskać optymalny kąt położenia kamery.

Wyciąg posiada standard SkyWatcher (Synta), zaawansowany system ogniskowania oparty o silniki krokowe oraz 4,5cala zakresu pracy.

Dane techniczne :

- Kompatybilność : refraktory SkyWatcher (Synta)
- Zastosowanie :  astrofotografia profesjonalna
- Średnica wyciągu : 2"
- Skok ogniskowej: 4,5" (10cm)
- Motor napędu : silnik krokowy
- Sterowanie z poziomu PC : Tak
- Nośność : 3,6kg
- Waga : 1,5kg


Wyposażenie :

- redukcja 2/1,25"
- kontroler MoonLite Mini
- kabel USB
- kabel napędu wyciągu
- Zasilacz napędu
- Adaptery wtyczek sieciowych: EU(PL)/US/UK/AU

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów