Szukaj

Kategorie

Zmotoryzowany wyciąg MoonLite CS 2" do teleskopów SCT Celestron

Zmotoryzowany wyciąg MoonLite CS 2" do teleskopów SCT Celestron

Wszystkie zdjęcia

Wykonany w USA, zmotoryzowany wyciąg MoonLite 2" CS z silnikiem DC wysokiej precyzji, jest zaprojektowany specjalnie dla najlepszej współpracy z teleskopami systemu Schmidta-Cassegraina.


1 719,00zł brutto


Wykonany w USA, zmotoryzowany wyciąg MoonLite 2" CS z silnikiem DC wysokiej precyzji, jest zaprojektowany specjalnie dla najlepszej współpracy z teleskopami systemu Schmidta-Cassegraina.

Marki MoonLite nikomu nie trzeba przedstawiać. Dopracowując do perfekcji własne akcesoria od samego początku istnienia, poprzez wejście na rynek internetowy w styczniu 2000 roku aż do dnia dzisiejszego, zdobyła uznanie w kręgach ATM-owców kunsztownymi produktami o najwyższej jakości. Wszystkie wyciągi MoonLite są wykonane w USA z wysoką precyzją i wielką dbałością o wykończenie zewnętrzne. Ścisłe tolerancje, rygorystyczne normy, anodowane powierzchnie i łożyska ze stali nierdzewnej pozwalają na niezwykłą gładkość i precyzję pracy przy wielkiej trwałości, pozwalając jednocześnie na pewne zawieszenie sprzętu o dużej masie.

Fokuser MoonLight serii CF posiada 2" wyciąg i 1,15" (2,9cm) skok oraz redukcję na format 1 1/4". Wyposażony jest
w silnik DC, który umożliwia precyzyjne dostrojenie ostrości wraz z płynną zmianą prędkości silnika, a także sprzęgło mechaniczne, dające możliwość jednoczesnego strojenia manualnego. Nośność wyciągu wynosi aż 3,6kg!

Wyciąg posiada modularną konstrukcję, adaptery są produkowane w wielu formatach, tak aby wyciąg pasował do każdego teleskopu dostępnego na rynku. Jako, że adaptery składają się z dwóch tulei umieszczonych jedna w drugiej, umożliwiają dodatkową kolimację systemu optycznego. Ustalenie pozycji za pomocą śrub kontrujących daje dużą sztywność połączenia, a jego specjalna konstrukcja umożliwia dodatkowo obracanie całego wyciągu względem tuby optycznej, tak aby uzyskać optymalny kąt położenia kamery.

Wyciąg posiada standard Celestron dla teleskopów SCT, silnik DC ze sprzęgłem oraz 1,15cala zakresu pracy.

Dane techniczne :

- Kompatybilność : teleskopy Schmidt-Cassegrain Celestrona
- Zastosowanie : wizual/astrofotografia
- Średnica wyciągu : 2"
- Skok ogniskowej : 1,15" (2,9cm)
- Motor napędu : silnik DC
- Sterowanie : Precyzyjna kontrola prędkości sterownikiem manualnym
- Nośność : 3,6kg
- Waga : 1,3kg


Wyposażenie :

- redukcja 2/1,25"
- kontroler ręczny
- kabel minijack (stereo) 2m
- baterie do zasilania silnika

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów