Szukaj

Kategorie

Zmotoryzowany wyciąg MoonLite CFL 2,5" do refraktorów SW

Zmotoryzowany wyciąg MoonLite CFL 2,5" do refraktorów SW

Wszystkie zdjęcia

Wykonany w USA, zmotoryzowany wyciąg MoonLite 2,5" CFL z silnikiem DC wysokiej precyzji, jest zaprojektowany specjalnie dla najlepszej współpracy z refraktorami. Duża, wewnętrzna średnica wyciągu całkowicie eliminuje winietowanie i odblaski przy fotografii pełnoformatowej


2 089,00zł brutto


Wykonany w USA, zmotoryzowany wyciąg MoonLite 2,5" CFL z silnikiem DC wysokiej precyzji, jest zaprojektowany specjalnie dla najlepszej współpracy z refraktorami. Duża, wewnętrzna średnica wyciągu całkowicie eliminuje winietowanie i odblaski przy fotografii pełnoformatowej z użyciem lustrzanek cyfrowych np. Canon EOS 5D lub sensora Kodak KAI 11002. Wielki format nie ogranicza jednak zastsowań wyciągu CFL tylko do astrofotografii - w komplecie znajdziemy również redukcje na format 2" oraz 1,25".

Marki MoonLite nikomu nie trzeba przedstawiać. Dopracowując do perfekcji własne akcesoria od samego początku istnienia, poprzez wejście na rynek internetowy w styczniu 2000 roku aż do dnia dzisiejszego, zdobyła uznanie w kręgach ATM-owców kunsztownymi produktami o najwyższej jakości. Wszystkie wyciągi MoonLite są wykonane w USA z wysoką precyzją i wielką dbałością o wykończenie zewnętrzne. Ścisłe tolerancje, rygorystyczne normy, anodowane powierzchnie i łożyska ze stali nierdzewnej pozwalają na niezwykłą gładkość i precyzję pracy przy wielkiej trwałości, pozwalając jednocześnie na pewne zawieszenie sprzętu o dużej masie.

Fokuser MoonLight serii CFL posiada 2,5" wyciąg i 1,15" (2,9cm) skok oraz redukcję na format 2" oraz 1 1/4". Wyposażony jest w silnik DC, który umożliwia precyzyjne dostrojenie ostrości wraz z płynną zmianą prędkości silnika, a także sprzęgło mechaniczne, dające możliwość jednoczesnego strojenia manualnego. Nośność wyciągu wynosi aż 3,6kg!

Wyciąg posiada modularną konstrukcję, adaptery są produkowane w wielu formatach, tak aby wyciąg pasował do każdego teleskopu dostępnego na rynku. Jako, że adaptery składają się z dwóch tulei umieszczonych jedna w drugiej, umożliwiają dodatkową kolimację systemu optycznego. Ustalenie pozycji za pomocą śrub kontrujących daje dużą sztywność połączenia, a jego specjalna konstrukcja umożliwia dodatkowo obracanie całego wyciągu względem tuby optycznej, tak aby uzyskać optymalny kąt położenia kamery.

Wyciąg posiada standard Sky-Watcher dla refraktorów, silnik DC ze sprzęgłem oraz 1,15cala zakresu pracy.

Dane techniczne :

- Kompatybilność : refraktory Sky-Watcher (Synta)
- Zastosowanie : wizual/astrofotografia
- Średnica wyciągu : 2,5 cala
- Skok ogniskowej : 1,15 cala (2,9cm)
- Motor napędu : silnik DC
- Sterowanie : Precyzyjna kontrola prędkości sterownikiem manualnym
- Nośność : 3,6kg
- Waga : 1,3kg


Wyposażenie :


- sterownik silnika DC
- kabel mini-jack do sterowania silnikiem
- baterie
- redukcja 2,5/2"
- redukcja 2,5/1,25"

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów