Szukaj

Kategorie

Szukacz Tele Vue Starbeam

Szukacz Tele Vue Starbeam

Unikalny system celowania StarBeam pozwala na komfortowe celowanie pod dowolnym kątem. Szukacz wykorzystujący odchylane lustro pozwala celować zarówno na wprost jak i pod kątem 90 stopni.


899,00zł brutto


Unikalny system celowania StarBeam pozwala na komfortowe celowanie pod dowolnym kątem. Szukacz wykorzystujący odchylane lustro pozwala celować zarówno na wprost jak i pod kątem 90 stopni. Patrząc na wprost widzimy w polu widzenia podświetlany na czerwono symbol o średnicy 10 minut kątowych wskazujący kierunek ustawienia teleskopu. Jeżeli celujemy teleskopem wysoko, możemy odchylić zwierciadło płaskie i celować w bardziej komfortowy sposób prostopadle do osi optycznej. Jasność krzyża celowniczego jest w sposób płynny regulowana.

Przy średnicy 39mm można w sposób wygodny obserwować obraz nawet z dość znacznej odległości od szukacza. Zasada działania jest dość prosta. Przednia soczewka szukacza przepuszcza światło a zarazem odbija na swojej powierzchni wyświetlany z iluminatora krzyż celowniczy. Precyzja z jaką celować możemy przy użyciu szukacza StarBeam sięga 6 minut

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów