Szukaj

Kategorie

Szukacz laserowy Orion Skyline Deluxe

Szukacz laserowy Orion Skyline Deluxe

Szukacz nowej generacji, wyposażony w zielony laser zamontowany zamiast lunetki celowniczej. Urządzenie to jest bardzo wygodne, od strony funkcjonalnej zastępuje szukacze typu Red Dot, wysyłając promień laserowy nie wymaga pochylania się w stronę teleskopu.


329,00zł brutto


Szukacz nowej generacji, wyposażony w zielony laser zamontowany zamiast lunetki celowniczej. Urządzenie to jest bardzo wygodne, od strony funkcjonalnej zastępuje szukacze typu Red Dot, wysyłając promień laserowy nie wymaga pochylania się w stronę teleskopu. Aby wycelować szukacz w wybrany obiekt wystarczy wycelować w jego kierunku promień lasera. Laser ma moc nieco mniejszą od 5mW, wystarcza do celowania w warunkach miejskich czy też na rozświetlonym księżycowym niebie. W komplecie z szukaczem znajduje się mocowanie pozwalające na regulację w pionie i w poziomie. Szukacz zasilany jest dwoma bateriami typu AAA (tzw. mały paluszek).

Uwaga – laser zastosowany w szukaczy ma dużą moc. Nigdy nie kieruj lasera w stronę ludzi, zwierząt, okien, poruszających się pojazdów czy też samolotów. Zawsze wyłączaj nieużywany laser – pozwoli to przedłużyć czas działania baterii jak też pozwoli uniknąć przypadkowego oświetlenia przelatujących ptaków czy też samolotów.

 

Dane techniczne :

- zasilanie : bateria 2xAAA 1,5V

Wyposażenie :

- 2x bateria AAA 1,5V
- mocowanie szukacza

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty