Szukaj

Kategorie

Lornetka Swarovski SLC 10x42 W B

Lornetka Swarovski SLC 10x42 W B

Niezawodna optyka o wysokiej jakości i solidna konstrukcja powodują, że lornetki SLC należą do najbardziej lubianych lornetek markowych na świecie.


6 999,00zł brutto


Niezawodna optyka o wysokiej jakości i solidna konstrukcja powodują, że lornetki SLC należą do najbardziej lubianych lornetek markowych na świecie.

 

Umieszczone na dolnej stronie wgłębienia na kciuki oraz znajdujące się na górnej stronie gumowego pokrycia wgłębienie "pod rękę" zapewniają pewny i wygodny chwyt. Duża różnorodność modeli lornetek SLC pozwala znaleźć właściwe rozwiązanie dla każdego typu zastosowania.

 

W serii SLC firma SWAROVSKI OPTIK stosuje wysokiej jakości technologie, takie jak uszlachetnienie SWAROBRIGHT zapewniające wierne oddanie kolorów w całym spektrum świetlnym, czy też powłoki SWAROTOP i SWARODUR, które gwarantują jasny i kontrastowy obraz.

 

Technologia SWAROVISION

 

To, co czyni lornetki SWAROVSKI OPTIK wyjątkowymi. Soczewki HD redukują wszelkie aberracje, gwarantując niedościgniony kontrast, rozdzielczość i wierność oddawania barw. Wraz z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewniają doskonałą widoczność nie tylko pod słońce, ale także po jego zachodzie. Wypłaszczacz pola obrazu użyty w torze optycznym eliminuje krzywiznę pola, dystorsję i nieostrość brzegową (astygmatyzm).

 

Powłoki SWAROCLEAN

 

Powłoka na zewnętrznej powierzchni soczewki SWAROCLEAN posiada właściwości antyadhezyjne, ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń z soczewek obiektywów i okularów, przede wszystkim zaschniętych pozostałości mineralnych (np. plam wody po zaparowaniu), środków ochronnych przeciw owadom i żywicy drzewnej. Soczewki można czyścić z mniejszą intensywnością, dzięki czemu istotnie wydłuża się trwałość produktów optycznych.

 

Komfort obserwacji w każdych warunkach

 

SLC 42 HD charakteryzuje się dużą odległością źrenicy wyjściowej. Dzięki temu także osoby noszące okulary dysponują całym szerokokątnym polem widzenia i mogą maksymalnie wykorzystać zalety perfekcyjnego obrazu, jaki zapewnia ta lornetka nowego typu. Przykładowo SLC 8x42 HD, posiadając pole widzenia o szerokości 136 m, daje najlepszą w swojej klasie jakość obrazu. Zdejmowane muszle oczne można indywidualnie ustawiać w trzech położeniach.

 

Korpus ze stopów magnezu

 

Lekki korpus magnezowy z antypoślizgowym ogumowaniem gwarantuje komfort trzymania i zapewnia długotrwałe obserwacje z użyciem tylko jednej ręki.

 

Kontrola i precyzja ustawiania ostrości

 

Nowe pokrętło ustawiania ostrości ze swoją unikalną kombinacją materiałów i ścisłej tolerancji wykonania reprezentują klasę samą w sobie, jeśli chodzi o precyzję, stabilność i kontrolę. Wystarczą tylko dwa obroty pokrętła, by przeostrzyć lornetkę z nieskończoności do 1,5 metra.

Dane Techniczne:

Powiększenie: 10x

Średnica obiektywu: 42mm

Średnica źrenicy wyjściowej: 4,2mm

Odległość źrenicy wyjściowej: 16mm

Pole widzenia (m/1000m): 110m

Pole widzenia (rzeczywiste): 6,3o

Pole widzenia (pozorne): 61o

Minimalna odległość ogniskowania: 1,9m

Korekcja dioptryczna: +/-4

Transmisja światła: 91%

Wodoodporność (maks. głębokość zanurzenia): 4m

Rozstaw oczny: 56-74mm

Długość x szerokość x wysokość: 144x120x63mm

Waga: 790g

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów