Szukaj

Kategorie

Lornetka Swarovski EL Swarovision 10x42 W B

Lornetka Swarovski EL Swarovision 10x42 W B

Rozmiary, masa i parametry optyczne lornetki EL 42 czynią z niej produkt idealny, który sprawdzi się wyśmienicie w wielu sytuacjach podczas polowania.


8 399,00zł brutto


EL 42 – imponująca, uniwersalna lornetka

 

Rozmiary, masa i parametry optyczne lornetki EL 42 czynią z niej produkt idealny, który sprawdzi się wyśmienicie w wielu sytuacjach podczas polowania. Ta uniwersalna lornetka doskonale leży w dłoni i może być używana zarówno w ciągu dnia, jak i w warunkach wczesnego zmierzchu. Jest dostępna z powiększeniem 8,5x i 10x.

 

nowa rodzina EL marki SWAROVSKI OPTIK

 

Rewolucyjne parametry optyczne, niezwykle ergonomiczna budowa, idealna funkcjonalność. Debiut rynkowy stworzonej przez SWAROVSKI OPTIK lornetki EL, który miał miejsce w 1999 roku, oznaczał prawdziwy przełom na rynku urządzeń optycznych. Te arcydzieła zostały udoskonalone w wyniku intensywnych prac rozwojowych, dzięki którym możemy zaoferować najlepszą jak dotychczas rodzinę EL – nowatorską i zaprojektowaną z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Krystalicznie czysty układ optyczny w technologii SWAROVISION i unikalna, ergonomiczna budowa umożliwiająca obsługę jedną ręką uzupełnione nowym, perfekcyjnie zharmonizowanym pakietem FieldPro gwarantującym niezrównany komfort podczas polowania. Nowa rodzina EL będzie dostępna od września 2015 roku w specjalistycznych salonach sprzedaży.

 

Doskonały układ optyczny

 

Podczas polowania trzeba widzieć wszystko. Nawet najdrobniejsze detale mogą decydować o właściwym namierzeniu celu. Każdy teren stawia przed myśliwym inne wyzwania. Idealnie ergonomiczna budowa i niezrównana łatwość obsługi sprawiają, że lornetka EL pozwala bez problemów pokonać każdą przeszkodę. Pomaga w tym nowy pakiet FieldPro, dzięki któremu lornetka jest bardzo łatwa i wygodna w użyciu zarówno podczas krótkich, jak i długich myśliwskich wypraw. Najnowsza generacja dobrze znanej rodziny EL SWAROVSKI OPTIK to połączenie przyszłościowych technologii i mistrzowskiego wykonawstwa stanowiące kontynuację wspaniałej tradycji lornetek EL.

 

Doskonałe uzupełnienie: nowy pakiet FieldPro

 

Nowy pakiet FieldPro pozwolił firmie SWAROVSKI OPTIK jeszcze bardziej udoskonalić komfort użycia i funkcjonalność rodziny EL. Nowe, obrotowe umocowanie paska ze sznurkiem zapewnia doskonałe dopasowanie do ruchów ciała. Zamknięcie bagnetowe umożliwia szybkie i wygodne dopasowanie i wymianę paska nośnego oraz akcesoriów. Wystarczy obrót praktycznego przycisku blokującego zamknięcie, by szybko i bezgłośnie wyregulować długość paska nośnego. Osłony obiektywu, dopasowane pod względem estetyki do wyglądu lornetki, są pewnie przymocowane do lornetki nowatorskim złączem. Pokrętło do regulacji ostrości jest również łatwiejsze w obsłudze dzięki miększej, wzmocnionej powierzchni o udoskonalonych właściwościach antypoślizgowych. Nowa funkcja blokady regulacji dioptrii uniemożliwia zmianę indywidualnych ustawień użytkownika.

 

Nowatorska, wypróbowana technologia SWAROVISION

 

Możliwość dostrzeżenia istotnych szczegółów ma podstawowe znaczenie dla namierzenia celu. Dzięki soczewkom spłaszczającym pole, układowi optycznemu HD, wysokiej jakości powłokom uszlachetniającym i idealnej odległości źrenicy wyjściowej technologia SWAROVISION gwarantuje krystalicznie czysty obraz i wierne odwzorowanie barw bez aberracji chromatycznych, czyli doskonałą jakość obrazu o perfekcyjnym kontraście. Rodzina EL łączy również najszersze pole widzenia z pełną ostrością po same krawędzie, osiągając idealne parametry optyczne. W ten sposób nie tylko zwiększyliśmy komfort użytkowników noszących okulary, ale zwiększyliśmy ich szansę na sukces w warunkach szybko zmieniającej się widoczności i słabym oświetleniu. Możliwość indywidualnej regulacji nakręcanych muszli ocznych gwarantuje optymalną jakość obrazu wszystkim użytkownikom.

 

Ergonomiczna budowa: poręczność i elegancja

 

Chcemy, aby każdy detal lornetek EL sprawiał, że obserwacja przy ich użyciu stanie się prawdziwą przyjemnością. Umożliwia to między innymi legendarne rozwiązanie SWAROVSKI OPTIK umożliwiające obsługę jedną ręką, zapewniające niezrównaną wygodę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Rozwiązanie to pozwala pewniej trzymać lornetkę podczas obserwacji i używać jej bez wysiłku w każdej sytuacji, nawet trzymając jedną ręką. Pokrętło do regulacji ostrości jest również łatwiejsze w obsłudze dzięki wzmocnionej powierzchni o udoskonalonych właściwościach antypoślizgowych. Mniej niż pół obrotu umożliwia przejście przez wszystkie odległości niezbędne dla udanego polowania. Precyzja działania tego mechanizmu nie zmienia się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Unowocześniona konstrukcja koncentruje się na nowych aspektach i zwiększa funkcjonalność lornetki w codziennym użytkowaniu.

Dane Techniczne:

Powiększenie: 10x

Średnica obiektywu: 42mm

Średnica źrenicy wyjściowej: 4,2mm

Odległość źrenicy wyjściowej: 20mm

Pole widzenia (m/1000m): 112m

Pole widzenia (rzeczywiste): 6,4o

Pole widzenia (pozorne): 60o

Minimalna odległość ogniskowania: 1,5m

Korekcja dioptryczna: +/-5

Transmisja światła: 90%

Rozstaw oczny: 56-74mm

Długość x szerokość x wysokość: 160x122x61mm

Waga: 840g

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów