Szukaj

Kategorie

Noktowizor Pulsar NV Challenger G2+ 1x21 KIT

Noktowizor Pulsar NV Challenger G2+ 1x21 KIT

Wszystkie zdjęcia

Pulsar Challenger G2+ KIT jest jednym z najciekawszych nowych noktowizorów na rynku. Jest to chyba jeden z najmniejszych obecnie produkowanych noktowizorów, waży zaledwie 400g i bez problemu mieści się do kieszeni. Uzbrojony w obiektyw dający obraz w odwzorowaniu 1:1 nadaje się do noszenia na głowie.


6 829,00zł brutto

74091B


Pulsar Challenger G2+ KIT jest jednym z najciekawszych nowych noktowizorów na rynku. Jest to chyba jeden z najmniejszych obecnie produkowanych noktowizorów, waży zaledwie 400g i bez problemu mieści się do kieszeni. Uzbrojony w obiektyw dający obraz w odwzorowaniu 1:1 nadaje się do noszenia na głowie. Sercem nowego Challengera jest wysokiej klasy lampa generacji II+ dająca obraz kontrastowy i wolny od zniekształceń. Jest to lampa identyczna jak stosowana rosyjskich noktowizorach Dedal, wzmacniająca światło ponad 25 tysięcy razy.  Najlepsze lampy generacji I+ dla odmiany cechują się wzmocnieniem do 900 razy.

Noktowizor Challenger G2+ KIT ma daleko wysuniętą źrenicę wyjściową (20 mm) przez co może być używany bez problemu przez osoby noszące okulary, może być używany podczas rozgrywek paintballowych, dość łatwo też wykonać fotografię po przyłożeniu aparatu fotograficznego do okularu noktowizora. Urządzenie posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni. Jest to oświetlacz szerokokątny, obejmujący całe dość duże pole widzenia noktowizora. Dodatkowo noktowizor wyposażyć można w zewnętrzny oświetlacz świecący wiązką silnie skupioną, regulowaną, na daleki dystans.


Challenger G2+ KIT  jest znakomitym urządzeniem pozwalającym obserwować teren do odległości większej jak 500m (przy szczątkowym oświetleniu). Dzięki wysokiej jakości i wierności odwzorowania obrazu noktowizor ten nadaje się między do prowadzenia samochodu w całkowitych ciemnościach.

Urządzenie jest wodoszczelne, posiada klasę ochrony IP-46.

Wersja KIT posiada w zestawie mocowanie na głowę.

Dane Techniczne:


 generacja: II+ 
 powiększenie: 1x 
 średnica obiektywu: 21 mm 
 kątowe pole widzenia: 40 st. 
 maksymalny zasięg detekcji (przy szczątkowym oświetleniu): 400 m 
 zakres regulacji dioptrii: +/- 4 
 średnica źrenicy wyjściowej: 7 mm 
 odległość od oka: 25 mm 
 zasilanie: 3V (1xCR213A) 
 dwa mocowania statywowe 1/4 
 maksymalny czas pracy na jednej baterii:

  • z wyłączonym iluminatorem: 50 godz.
  • z włączonym iluminatorem: 20 godz.


 zakres temperatur funkcjonalnych: -20 do +45 °C 
 wymiary: 163x79x57 mm 
 waga noktowizora: 0,4 kg 
 waga mocowania na głowę: 0,2 kg

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów