Szukaj

Kategorie

Gogle noktowizyjne Pulsar Edge G2+ 1x21

Gogle noktowizyjne Pulsar Edge G2+ 1x21

Wszystkie zdjęcia

Gogle Pulsar Edge G2+ 1x21 z zestawem mocowania na głowę w zestawie, są zaprojektowane jako noktowizyjny system obuoczny dla zadań wymagających wolnych rąk. Powiększenie 1x zapewnia komfortowe użytkowanie w ruchu i prawidłową percepcję odległości do obiektu.


12 349,00zł brutto

75092


Gogle Pulsar Edge G2+ 1x21 z zestawem mocowania na głowę w zestawie, są zaprojektowane jako noktowizyjny system obuoczny dla zadań wymagających wolnych rąk. Powiększenie 1x zapewnia komfortowe użytkowanie w ruchu i prawidłową percepcję odległości do obiektu. Gogle Edge G2+ 1x21 są wyposażone w energooszczędny iluminator podczerwieni o regulowanej mocy, którego pokrętło regulacji znajduje się na górnej części urządzenia.

Gogle noktowizyjne Edge G2+ 1x21 to nie tylko unikalna kombinacja doskonałych wzmacniaczy obrazu generacji 2+ produkcji  rosyjskiej i specjalnie zaprojektowanych do nich obiektywów o dużej światłosile. To również pięcioelementowe okulary o dużym polu widzenia i komfortowo odsuniętą źrenicą wyjściową. Najwyższej jakości optyka pokryta wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewnia ostry, pełny detali, niezniekształcony obraz otoczenia w wysokiej rozdzielczości i skali odwzorowania 1:1. Gogle Edge G2+ 1x21 są wytrzymałe i odporne na wstrząsy. W pełni wodoszczelna konstrukcja może być używana w dowolnych warunkach atmosferycznych (deszcz, śnieg, mgła, dym i pył).

Gogle Pulsar Edge G2+ 1x21 posiadają automatyczny system ochrony lampy przed naświetleniem - w przypadku wzrostu natężenia światła ponad akceptowalny poziom, prąd zasilania wzmacniaczy obrazu maleje lub ich praca zostaje całkowicie wstrzymana, do czasu usunięcia silnego źródła światła z pola widzenia, lub do powtórnego uruchomienia noktowizora.

Pulsar Edge G2+ 1x21 jest zasilany dwoma bateriami AAA 1,5V. Zakres temperatury pracy wynosi od -20 do 50 stopni Celsjusza.

Gogle Edge G2+ 1x21 posiadają szerokie spektrum zastosowań. Łącząc bardzo duże wzmocnienie światła dochodzące do 25 tysięcy razy, wraz z szerokopolowym iluminatorem podczerwieni i polem widzenia 40 stopni przy minimalnej odległości ostrego obrazu od 0,2 metra, doskonale nadaje się do detekcji obiektów zarówno na dużym, odsłoniętym terenie jak i w gęstych zaroślach.

System ochrony przed naświetleniem bardzo czułych lamp umożliwia pracę zarówno z dala od sztucznych źródeł światła jak i w terenie zurbanizowanym. Gogle Edge G2+ 1x21 z mocowaniem na głowę z obrazem w o powiększeniu 1x znakomicie spełniają swoje zadanie wewnątrz nieoświetlonych budynków i pomieszczeń.

Gogle Pulsar Edge G2+ 1x21 idealnie nadają się do:

- prowadzenia samochodu w całkowitej ciemności

- jazdy rowerem, biegania

- nocnej orientacji terenowej

- poszukiwań i ratownictwa

- wspinaczki

- patrolowania

Po przyłożeniu lornetki do obiektywów jest możliwa obserwacja obrazu powiększonego przez lornetkę, co znacznie zwiększa zasięg detekcji przy szczątkowym oświetleniu! Nie wspominając już o możlwości zamocowania do gogli dodatkowego iluminatora podczerwieni o dalekim zasięgu. Pulsar Edge G2+ 1x21 znajduje zastosowanie zarówno wśród entuzjastów, jak i w kręgach profesjonalnych, takich jak ratownictwo, poszukiwania, służby mundurowe i leśnictwo.

 Dane Techniczne:


 generacja: II+ 
 powiększenie: 1x 
 średnica obiektywu: 21 mm 
 rozdzielczość: 40 linii/mm 
 kątowe pole widzenia: 40° 
 maksymalny zasięg detekcji (przy szczątkowym oświetleniu): 200 m 
 zakres korekcyjnej regulacji ostrości (na okularze): -/+ 4 dioptrii 
 źrenica wyjściowa: 7 mm 
 zasilanie: 3V (2x bateria AAA) 
 minimalny czas pracy na jednym zestawie baterii: z wyłączonym iluminatorem: 50 godz. z włączonym iluminatorem: 20 godz. 
 zakres temperatur funkcjonalnych: -20 do +40 °C 
 wymiary: 163x113x60 mm 
 waga: 0,65 kg + 0,2 kg mocowanie na głowę

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów