Szukaj

Kategorie

Noktowizor Pulsar Digital NV Recon 550R

Noktowizor Pulsar Digital NV Recon 550R

Wszystkie zdjęcia

Pulsar Recon 550R  -  pierwszy na rynku noktowizor z możliwością rejestrowania obrazu na kartę pamięci. To małe i poręczne urządzenie jest połączeniem wydajnego noktowizora i cyfrowego rejestratora obrazu, w zupełnych ciemnościach pozwala na obserwacje do odległości około 200m.


2 629,00zł brutto


Pulsar Recon 550R  -  pierwszy na rynku noktowizor z możliwością rejestrowania obrazu na kartę pamięci. To małe i poręczne urządzenie jest połączeniem wydajnego noktowizora i cyfrowego rejestratora obrazu, w zupełnych ciemnościach pozwala na obserwacje do odległości około 200m. Zapis dokonywany jest na standardowej karcie mini SD  (dołączonej do zestawu), co pozwala na bezproblemowe przenoszenie zapisu na komputer.

W noktowizorze zastosowano sprzętową detekcję ruchu - zapis video może być uruchamiany w przypadku, gdy w polu widzenia noktowizora pojawi się ruchomy obiekt. W takim wypadku automatycznie zapisywana jest sekwencja video rozpoczynająca się na 5 sekund przed pojawieniem się obiektu i kończąca w 5 sekund po tym, jak obiekt opuści pole widzenia.

Recon w wersji R będzie znakomitym narzędziem w rękach miłośników przyrody, pracowników ochrony oraz detektywów.


Noktowizory serii Pulsar Recon są rozwinięciem konstrukcji Digital Ranger 5x42. Znacznie mniejsze i bardziej poręczne od swojego poprzednika zasługują na miano w pełni wartościowego noktowizora cyfrowego.
 
Sercem noktowizora jest bardzo czuły cyfrowy przetwornik CCD. W przeciwieństwie do noktowizorów tradycyjnych przetwornik ten jest niewrażliwy na silne światło i nieomal niezniszczalny. Noktowizor może być bez obaw otwierany przy świetle dziennym i użytkowany w miejscach gdzie istnieje możliwość silnego oświetlenia (latarnie, reflektory, światła latarek). Obraz wyświetlany jest na wysokiej jakości wyświetlaczu widocznym za pośrednictwem okularu.
 
Ciekawą opcją jest możliwość zmiany kolorystyki wyświetlanego obrazu. Noktowizor może dawać obraz *czarno-biały*, *czarno-zielony* (jak noktowizor tradycyjny), jak też *czarno-czerwony*.

Istotną dla niektórych opcją jest obecność analogowego wyjścia video. Noktowizor można wykorzystać w roli bardzo czułej kamery CCTV podłączając pod system telewizji przemysłowej, w przeciwieństwie do typowych kamer urządzenie to pozwala obserwować teren w miejscach całkowicie zaciemnionych.

Noktowizor Recon posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni, zasilany jest czterema bateriami typu paluszek (AA/R6)

Dane techniczne :

- generacja : cyfrowy
- powiększenie : 4x
- średnica obiektywu : 50 mm
- maksymalny zasięg rozpoznania (z włączonym iluminatorem) : 250m
- odległość od oka : 12 mm
- średnica źrenicy wyjściowej : 4 mm
- zakres regulacji dioptrii : +/- 5
- zasilanie : 6V (4xAA)
- rozdzielczość fotograficzna (linie/mm) : 40
- maksymalny czas pracy na jednym zestawie baterii:
   z wyłączonym iluminatorem : 8 godz.
   z włączonym iluminatorem : 6 godz.
- standard sygnału wyjściowego : CCIR / EIA
- rozdzielczość (CCIR / EIA) : 500x582 / 510x492
- wbudowany Recorder : Tak
- Typ kard pamięci : SD
- mocowanie statywu : 1/4 "
- zakres temperatur funkcjonalnych : -20 do +45 °C
- wymiary : 176x83x62 mm
- waga : 0,7 kg

Wyposażenie :

- 4 baterie AA 1,5V
- kabel wyjściowy Video
- materiałowy pokrowiec z paskiem
- materiał do czyszczenia optyki

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów