Szukaj

Kategorie

Noktowizor Pulsar Sentinel 4x60 (gen 2+)

Noktowizor Pulsar Sentinel 4x60 (gen 2+)

Luneta noktowizyjna wyposażona w nowoczesny mechanizm skokowego ustawiania ostrości od 5 m do nieskończoności. Lampa generacji 2+ sprawia, że noktowizor świetnie radzi sobie w różnorodnych warunkach bez użycia dodatkowego podświetlenia, jednak standardowo dołączony iluminator znacznie zwiększa zakres użyteczności celownika.


9 099,00zł brutto


Luneta noktowizyjna wyposażona w nowoczesny mechanizm skokowego ustawiania ostrości od 5 m do nieskończoności.
Lampa generacji 2+ sprawia, że noktowizor świetnie radzi sobie w różnorodnych warunkach bez użycia dodatkowego podświetlenia, jednak standardowo dołączony iluminator znacznie zwiększa zakres użyteczności celownika. Czterokrotne powiększenie zapewnia lepsze rozpoznanie celu a duży obiektyw poprawia siłę zbiorczą urządzenia.
Siatka celownicza posiada skalę pozwalającą na określenie zasięgu celu i wprowadzenie poprawek przy strzelaniu na określony dystans, a także przełącznik koloru siatki z czerwonego na zielony. Stabilizowane bezgłośne zasilanie wyklucza przestawienie się krzyża nawet w przypadku korzystania z baterii będących na wyczerpaniu. Urządzenie może pracować nawet przy dużej wilgotności powietrza.
Sentinel 4x60 gen. 2+ charakteryzuje się dużą wytrzymałością na wstrząsy, co pozwala na montowanie go nawet na broni o kalibrze .375 i energii pocisku do 6000 J.

Dane techniczne :

- lampa generacji 2+
- średnica obiektywu : 60 mm
- powiększenie : 4x
- regulacja ostrości : od 5 m do nieskończoności
- wbudowany iluminator

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów