Szukaj

Kategorie

Nasadka kątowa WO 1,25" 90° dielektryczna Dura Bright

Nasadka kątowa  WO 1,25" 90° dielektryczna Dura Bright

Dielektryczna nasadka kątowa William Optics 1,25" przeznaczona jest do refraktorów i teleskopów w konstrukcji Maksutowa i Schmidta-Cassegraina. Umożliwia wygodniejszą obserwację i przywraca poprawną orientację obrazu w pionie (obraz w poziomie nadal zostaje odwrócony).


479,00zł brutto


Dielektryczna nasadka kątowa William Optics 1,25" przeznaczona jest do refraktorów i teleskopów w konstrukcji Maksutowa i Schmidta-Cassegraina. Umożliwia wygodniejszą obserwację i przywraca poprawną orientację obrazu w pionie (obraz w poziomie nadal zostaje odwrócony). Dielektryczne powłoki tworzą gładszą i dużo bardziej wytrzymałą powierzchnię niż powłoki aluminiowe zapewniając maksymalną jasność, ostrość i kontrast obrazu. Sprawność warstwy odbijającej wynosi 99% przy precyzji wykonania lustra 1/10 lambda.

Mocowanie okularów odbywa się poprzez zastosowanie tzw „Clamping Ringu”, który za pomocą pierścienia uciskowego równomiernie mocuje okular w nasadce kątowej.


Nasadka kątowa wykonana jest wysokiej jakości stopu aluminium, po bokach pokryta włóknem węglowym, a od środka pokryta matową warstwą uniemożliwiającą pojawianiu się niechcianych odblasków. Wyposażona została również w gwint filtrowy 1,25”.

Dane techniczne :

- odbicie światła : 99%
- precyzja wykonania lustra : 1/10 lambda
- średnica wyjściowa : 32 mm
- kąt załamania promieni : 90°
- waga : 270 g

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów