Szukaj

Kategorie

Lornetka TS 10,5 x 70 MARINE

Lornetka TS 10,5 x 70 MARINE

Wszystkie zdjęcia

Wysokiej klasy, wodoodporna lornetka, zapuszczona azotem do zastosowań astronomicznych i przyrodniczo krajoznawczych.  Jest to bardzo solida i trwała konstrukcja optyczna z dużymi pryzmatami ze szkła BaK-4 oraz kompletem warstw FMC na każdej powierzchni optycznej co zapewnia jej wysoką transmisję i duży kontrast obrazu uzyskiwanego w jej szerokokątnych okularach.


1 459,00zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


Wysokiej klasy, wodoodporna lornetka, zapuszczona azotem do zastosowań astronomicznych i przyrodniczo krajoznawczych.  Jest to bardzo solida i trwała konstrukcja optyczna z dużymi pryzmatami ze szkła BaK-4 oraz kompletem warstw FMC na każdej powierzchni optycznej co zapewnia jej wysoką transmisję i duży kontrast obrazu uzyskiwanego w jej szerokokątnych okularach. Lornetka jest ergonomiczna, ogumowana i dobrze leży w ręku a do dłuższych obserwacji polecamy ją zamontować na statywie lub żurawiu lornetkowym.

Dane techniczne :

- Powiększenie : 10.5x
- Średnica obiektywu : 70mm
- Odległość źrenicy wyjściowej : 23mm
- Pole widzenia : 87m / 1000m
- Kąt widzenia : 5°
- Wykonanie : wodoodporna , wstrząsoodporna , pokryta gumą
- Minimalna odległość ostrzenia : 10m
- Warstwy antyrefleksyjne : FMC
- Pryzmaty : ze szkła BAK-4
- Waga : 2,65 kg

Uwaga! Ta lornetka skupia dużą ilość światła. W przypadku obserwacji Słońca stanowi bezpośrednie zagrożenie dla wzroku obserwatora (groźba trwałej utraty wzroku!!!).

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów