Szukaj

Kategorie

Lornetka Nikon ACULON A211 7x35 CF

Lornetka Nikon ACULON A211 7x35 CF

Lornetka Aculon A211 to wyjątkowa jakość optyki w atrakcyjnej cenie. Seria Aculon oferuje szeroki wybór lornetek o różnych średnicach obiektywów, na które nałożono wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe. Zaewnia to uzyskanie jasnych obrazów. 


349,00zł brutto


Lornetka Aculon A211 to wyjątkowa jakość optyki w atrakcyjnej cenie. Seria Aculon oferuje szeroki wybór lornetek o różnych średnicach obiektywów, na które nałożono wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe. Zapewnia to uzyskanie jasnych obrazów. 

Lornetki tej serii wyróżniają się także dużym polem widzenia. Zastosowanie soczewek asferycznych w okularach lornetek przyczynia się do bardzo dobrej ostrości obrazu na brzegu pola widzenia.

Obrotowo-przesuwne muszle gumowe ułatwiają przystawianie lornetki do oczu. Gumowe elementy korpusu zapewniają odporność na wstrząsy i sprawiają, że lornetka nie wyślizguje się z rąk. Istnieje możliwość zamocowania na statywie.

Dane techniczne :

- Powiększenie: 7x
- Średnica obiektywów: 35mm
- Kątowe pole widzenia: 9,3° 
- Kątowe pole widzenia (pozorne): 59,3°
- Liniowe pole widzenia w odległości 1000m: 163m
- Źrenica wyjściowa: 5 mm
- Minimalna odległość ostrego widzenia: 5m
- Wymiary: 118x185mm
- Waga: 685g

Uwaga! Ta lornetka skupia dużą ilość światła. W przypadku obserwacji Słońca stanowi bezpośrednie zagrożenie dla wzroku obserwatora (groźba trwałej utraty wzroku!!!).

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów