Szukaj

Kategorie

Lornetka Delta Optical Titanium 12x56 ROH

Model 12x56 przeznaczony jest typowo do obserwacji dziennych.


1 169,00zł brutto

DO-1409


Model 12x56 przeznaczony jest typowo do obserwacji dziennych. Połączenie obiektywu 56mm i powiększenia 12x pozwala uzyskać wysoką szczegółowość obrazu. Jednocześnie gabaryty lornetki są identyczne jak w przypadku pozostałych modeli ROH. Często wybierana wszędzie tam, gdzie konieczna jest dokładna identyfikacja zwierzyny.

 

Lornetki Delta Optical Titanium ROH łączą elegancję i styl z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Skrót ROH oznacza serię lornetek myśliwskich o nowoczesnej konstrukcji z użyciem pryzmatów dachowych, z obiektywami o średnicy 56mm. Dzięki specjalnym pryzmatom i przemyślanej budowie wewnętrznej lornetki Delta Optical Titanium ROH są prawdopodobnie najmniejszymi i najlżejszymi lornetkami z obiektywami 56 mm na świecie. Z wagą nie przekraczającą 950 gram lornetki Delta Optical Titanium ROH posiadają gabaryty zbliżone do lornetek 50 mm i pokonują je możliwościami płynącymi z 12% większych obiektywów.

 

Każdy element optyczny jest pokryty specjalnie dobranymi, wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi o sprawności rzędu 99%. Całkowita transmisja światła jest utrzymana na poziomie 90%, co zostało potwierdzone przez niemiecki instytut DEVA. Jest to wynik lepszy niż w lornetkach konkurencji - w naszych lornetkach obraz jest jaśniejszy i czystszy, pomimo identycznej średnicy obiektywu i tego samego powiększenia.

 

Wytrzymałe korpusy lornetek Titanium, w całości wykonane z lekkich stopów aluminium, pokryte są miłą w dotyku, teksturowaną gumą. Wewnętrzny system ogniskowania z centralnie umieszczonym pokrętłem regulacji sprawia, że ostrość ustawiana jest błyskawicznie i lekko, przy niewielkim zakresie obrotu pokrętła. Prawy okular wyposażono w dodatkową korekcję dioptryczną dla osób z wadą wzroku. Wszystkie lornetki serii Titanium są całkowicie wodoodporne i wypełnione suchym azotem, przez co nie parują od wewnątrz. Regulowane muszle oczne Twist-up umożliwiają wygodną obserwację w okularach.

 

Nasze lornetki to nie tylko nowoczesna technologia. Wzornictwo i styl lornetek Delta Optical Titanium ROH zostały w całości zaprojektowane i opracowane w Polsce. Wyjątkową elegancję i wysoką jakość wykonania naszych produktów doceniono w konkursie wzornictwa przemysłowego „Dobry Wzór” 2013, w którym lornetka ROH dotarła do finału. W zestawie z każdą lornetką znajduje się praktyczny pokrowiec oraz wygodny pasek do przenoszenia.

 

Zalety lornetek Delta Optical Titanium ROH

 

lornetka z obiektywami 56 mm o gabarytach lornetki 50 mm

najwyższa transmisja światła (90%) wśród popularnych lornetek dachowych

całkowicie szczelny, wypełniony suchym gazem korpus z lekkich stopów metali

wewnętrzny system ogniskowania gwarantujący precyzyjne i szybkie ustawianie ostrości

regulowane muszle „Twist-up” umożliwiające obserwację w okularach

nowoczesne wzornictwo potwierdzone wyróżnieniem „finalista konkursu „Dobry Wzór” 2013”

Dane Techniczne:

Średnica obiektywu: 56 mm

Powiększenie: 12x

Pole widzenia kątowe: 5 stopnia

Pole widzenia liniowe: 88/1000

Źrenica wyjściowa: 4.7 mm

Minimalna ostrość: 1.8 m

Sprawność zmierzchowa: 25.9

Jasność względna: 21

Pryzmaty: BaK-4/dachowe

Wymiary: 161x142x66 mm

Waga: 950 g

Wodoodporność: Tak

Wypełnienie azotem: Tak

Wyjście na statyw: Tak

Ogniskowanie: centralne

Gwarancja: 10 lat

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów