Szukaj

Kategorie

Lornetka Delta Optical Active 10x25

Lornetka Delta Optical Active 10x25

Wszystkie zdjęcia

Delta optical Active 10x25 to niewielka , poręczna i wodoszczelna lornetka do obserwacji dziennych. W sam raz na piesze i rowerowe wędrówki.


139,00zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


Świat jest wielki, dlatego, żeby go przybliżyć potrzebujemy małej lornetki. Nowy model marki Delta Optical – lornetka DO Active 10x25 sprawdzi się wszędzie: w górach, w mieście, na rowerze, w lesie, na łódce. Jest dowodem na to, że dobrą jakość można zamknąć w małym przedmiocie.

Delta optical Active 10x25 to niewielka i poręczna lornetka do obserwacji dziennych. W sam raz na piesze i rowerowe wędrówki. Sprawdzi się idealnie na wakacyjnym szlaku, bez względu na to gdzie przebywamy. Nad morzem pozwoli na śledzenie przepływających statków, w górach dzięki niej będziemy mogli podziwiać otaczające krajobrazy, w mieście sprawi, że dostrzeżemy szczegóły architektoniczne, niewidoczne dla przeciętnego turysty. Bez obawy możnaużywać jej nawet wtedy, kiedy pada deszcz, bo lornetka jest wodoszczelna.


Model Active 10x25 po złożeniu zajmuje tyle miejsca co mały, kompaktowy aparat fotograficzny. Po włożeniu do pokrowca dodawanego w zestawie, można ją zawiesić na szyi, przy plecaku lub na biodrach, nie odczuwając przy tym
ciężaru.


Jej małe rozmiary idą w parze ze znakomitymi własnościami optycznymi. Wysoki komfort i wygoda obserwacji wynikają z dużego pola widzenia oraz bardzo dobrych własności optycznych tej małej lornetki. Jej pryzmaty wykonane ze
szkła BaK-4 oraz warstwy antyodbiciowe na soczewkach zwiększające transmisję światła, gwarantują jasne i kontrastowe obrazy, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Dodatkową zaletą lornetki jest jej estetyczny design. Ciepły, niebieski kolor i stylowy kształt czynią z niej idealną lornetką dla estetów, osób aktywnych oraz aktywnych estetów.

Dane techniczne :

- średnica obiektywu : 25 mm
- powiększenie : 10x
- pole widzenia kątowe : 6.2 stopnie
- pole widzenia liniowe : 108 m / 1000 m
- źrenica wyjściowa : 2.5 mm
- odstęp źrenicy : 10 mm
- minimalna ostrość : 10 m
- sprawność zmierzchowa : 15.8
- jasność względna : 6.25
- pryzmaty : BaK-4/roof
- wymiary : 111x107x46 mm
- waga : 405 g
- wodoodporność : Tak
- wypełnienie azotem : Tak
- wypełnienie argonem : Nie
- stabilizacja obrazu : Nie
- wyjście na statyw : Nie
- ogniskowanie : centralne
- gwarancja : 2 lata
- akcesoria : pokrowiec, pasek, materiał do czyszczenia optyki

- Gwarancja 2 lata

Uwaga ! Ta lornetka skupia dużą ilość światła. W przypadku obserwacji Słońca stanowi bezpośrednie zagrożenie dla wzroku obserwatora ( groźba trwałej utraty wzroku !!! ) .

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty