Szukaj

Kategorie

Reduktor ogniskowej GSO 0,5x 1,25”

Reduktor ogniskowej GSO 0,5x 1,25”

Reduktor ogniskowej dzięki standardowemu gwintowi 1,25", może być zamocowany na akcesoriach (okulary, adaptery fotograficzne itd.), przystosowanych do filtrów 1,25". Użycie tego reduktora zmniejsza ogniskową teleskopu o połowę, dzięki czemu osiągniemy szersze pole widzenia oraz wyraźnie zmniejszone czasy ekspozycji w przypadku astrofotografii. 

 


39,00zł brutto


Reduktor ogniskowej dzięki standardowemu gwintowi 1,25", może być zamocowany na akcesoriach (okulary, adaptery fotograficzne itd.), przystosowanych do filtrów 1,25". Użycie tego reduktora zmniejsza ogniskową teleskopu o połowę, dzięki czemu osiągniemy szersze pole widzenia oraz wyraźnie zmniejszone czasy ekspozycji w przypadku astrofotografii. Przykładowo: zastosowanie tego reduktora zmieni teleskop o światłosile f/10 na układ f/5.

Reduktor składa się z dwóch elementów optycznych, z warstwami MC oraz wyposażony jest w  żeński gwint 1,25" pozwalający na zastosowanie dodatkowych filtrów w tym rozmiarze. Reduktor ogniskowej będzie świetnie nadawał się do astrofotografii i obserwacji wizualnych . Nie jest rekomendowane stosowanie reduktorów wraz z okularami szerokokątnymi o długiej ogniskowej.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów