Szukaj

Kategorie

Złączka projekcyjna regulowana 31,7mm

Złączka projekcyjna regulowana 31,7mm

Wszystkie zdjęcia

Kamera adapter z regulowaną długością to trzyczęściowy zestaw, dedykowany dla refraktorów i reflektorów o wyciągu okularowym 1,25", do wykonywania fotografii w ognisku głównym lub metodą projekcji okularowej. Zakończona gwintem T-2 (M42x0,75) pozwalającym na zainstalowanie opcjonalnego pierścienia T-2.


244,00zł brutto


Kamera adapter z regulowaną długością to trzyczęściowy zestaw, dedykowany dla refraktorów i reflektorów o wyciągu okularowym 1,25", do wykonywania fotografii w ognisku głównym lub metodą projekcji okularowej. Zakończona gwintem T-2 (M42x0,75) pozwalającym na zainstalowanie opcjonalnego pierścienia T-2.  Nie jest zalecany dla teleskopów Schmidt-Cassegrain i Maksutow-Cassegrain. Sekcja okularu składa się z dwóch cylindrów. Zewnętrzny cylinder, do którego mocuje się aparat, może być skracany lub wydłużany. W rezultacie uzyskujemy zamianę odległości projekcji w zakresie 90-125mm. Dwie śruby mocujące pozwalają na pewne ustalenie wymaganej odległości projekcyjnej. Regulowana odległość projekcyjna pozwala na zmianę powiększenia bez potrzeby wymiany okularu.
Okulary wyposażone w gumową muszlę oczną mogą nie pasować do kamera adapter. Na czas umieszczenia w zestawie należy tymczasowo zdjąć muszlę okularu.
Wyposażona w gwint filtrowy.

Dane techniczne :

- średnica wyciągu : 1,25"
- odległość projekcji : 90 do 120mm
- gwint filtrowy

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów