Szukaj

Kategorie

Adapter Baader 2" ClickLock Clamp S57 / Newton Ring-Dovetail (Cel / SkyWatcher)

Adapter Baader 2" ClickLock Clamp S57 / Newton Ring-Dovetail (Cel / SkyWatcher)

Wysokiej klasy mocowanie akcesoriów w standardzie 2" do teleskopów newtona z mocowaniem S57. Mocowanie ClickLock posiada nowatorski system unieruchamiania akcesoriów - odbywa się to przez delikatny obrót specjalnego pierścienia. Nie ma tu żadnych śrub mogących uszkodzić nasadkę czy okular, nie ma też klasycznych śrub dociskających clamping ring.


269,00zł brutto


Wysokiej klasy mocowanie akcesoriów w standardzie 2" do teleskopów newtona z mocowaniem S57. Mocowanie ClickLock posiada nowatorski system unieruchamiania akcesoriów - odbywa się to przez delikatny obrót specjalnego pierścienia. Nie ma tu żadnych śrub mogących uszkodzić nasadkę czy okular, nie ma też klasycznych śrub dociskających clamping ring. Jedyne co należy zrobić aby odłączyć sprzęt to obrócić lekko pierścień. Siła potrzebna do odblokowania pierścienia jest niewielka, teleskop nie zostanie poruszony a całą operację można wykonać jedną ręką. Całość wykonana solidnie, bardzo precyzyjnie, w sposób przemyślany.

Wersja o numerze katalogowym 2956257 przeznaczona jest do teleskopów Newtona z wyciągiem 2", z mocowaniem redukcji 2"/1.25" na jaskółczy ogon o średnicy 57mm (typowe mocowanie w Syntach starszego typu i teleskopach Newtona firmy Celestron)

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów