Szukaj

Kategorie

Zestaw kolorowych filtrów do kamer

Zestaw kolorowych filtrów do kamer

Wyposażając kamerę w zestaw specjalnych filtrów barwnych możesz nadać swoim zdjęciom żywe kolory. W zestawie znajduje się filtr czerwony, zielony i niebieski oraz IR. Pokryte są kilkoma warstwami o wysokiej przepuszczalności światła i wysokiej jakości cienkiego 3 mm szkła.


989,00zł brutto


Wyposażając kamerę w zestaw specjalnych filtrów barwnych możesz nadać swoim zdjęciom żywe kolory. W zestawie znajduje się filtr czerwony, zielony i niebieski oraz IR. Pokryte są kilkoma warstwami o wysokiej przepuszczalności światła i wysokiej jakości cienkiego 3 mm szkła. Wymiana jednego filtra na drugi w trakcie robienia zdjęć nie pociąga za sobą konieczności ponownej regulacji ostrości. Zapewniają one najlepszy przepływ światła i uzyskanie obrazu o wysokiej jakości nawet przy bardzo krótkim czasie naświetlania. Filtry te zostały zaprojektowane specjalnie dla kamery DSI PRO, ale dają się doskonale zastosować na sprzęcie pochodzącym od innego producenta.

Technika wykonywania zdjęć barwnych polega na wykonaniu zdjęć czarno - białych (bez użycia filtrów) a następnie na wykonaniu serii zdjęć przy użyciu kolejno poszczególnych filtrów. Należy przestrzegać aby czasy ekspozycji były zbliżone. W rezultacie zostanie zdefiniowany udział poszczególnych kolorów w obrazie. Przy pomocy dołączonego do kamery oprogramowania zostanie zestawione wypadkowe zdjęcie.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów