Szukaj

Kategorie

O nas

 

Firma ASTROKRAK powstała po kilku latach przygotowań. W tym czasie przerobiliśmy i usprawnili wiele krajowych teleskopów, co znacząco pomogło wielu miłośnikom astronomii osiągnąć zadowolenie z posiadanego sprzętu, który zaczął spełniać pokładane w nim nadzieje. Mieliśmy również czas na wyciągnięcie wniosków z licznych błędów konstrukcyjnych i wykonawczych popełnianych przez ówczesną konkurencję oraz na poprawę własnych rozwiązań sprzętowych i poszukiwanie optymalnych parametrów sprzętu z punktu widzenia ich przyszłego użytkownika.

Działamy od 1996 roku. Rozpoczęliśmy od jednostkowej produkcji niewielkich w pełni przenośnych teleskopów systemu Newtona, kilku okularów oraz Barlowa. Obecnie oferujemy naszym klientom całą gamę teleskopów począwszy od Newtonów a skończywszy na zaawansowanych technologicznie teleskopach systemu Ritchey-Chretiena i hiperbolicznych astrografach

W naszej ofercie można znaleźć zarówno prosty i niezawodny montaż typu Dobsona pozwalający na niemal natychmiastowe i bardzo proste ustawianie szukanego obiektu, jak i zaawansowany montaż paralaktyczny z elektroniką, wbudowanym szukaczem bieguna, elektronicznym pilotowym sterowaniem, satelitarnym systemem GPS, dedykowany dla zaawansowanego i wymagającego komfortu pracy obserwatora.

Nasza oferta na teleskopy i akcesoria astronomiczne powiększa się z miesiąca na miesiąc. Oprócz własnej produkcji oferujemy również teleskopy i akcesoria renomowanych firm zagranicznych, których jesteśmy przedstawicielem na terenie Polski. Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów powiększyliśmy także naszą ofertę o wydawnictwa związane z astronomią. Tak więc dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie potrzeby zarówno początkującego obserwatora nieba, jak i zaawansowanego Miłośnika Astronomii.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów