Szukaj

Kategorie

Ochrona prywatności

www.astrokrak.pl dokłada wszelkich starań, aby Klienci korzystający ze stron serwisu zachowali swoją prywatność.

Dokonywanie bezpiecznych zakupów i płatności w sklepie internetowym www.astrokrak.pl wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z klientem (np. adres e-mail, telefon, adres dostawy czy dane do faktury). Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi Klientami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań.

W jaki sposób chronimy informacje?

Podczas dokonywania płatności zapewniamy bezpieczne przekazywanie informacji jakich udzielasz nam o sobie. Wykorzystujemy w tym celu technologię szyfrowania danych SSL 128 bit (Secure Socket Layer), która obecnie w pełni i bezpiecznie chroni transmisję danych w sieci Internet.

Informacje przechowywane są i przetwarzane przez www.astrokrak.pl z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

 

BEZPIECZNE HASŁA - dla waszego bezpieczeństwa wprowadziliśmy minimalną i wymaganą długość hasła – 8 znaków. Można stosować dowolny ciąg znaków (znaki specjalne +, @, ..., cyfry 0,1,2..., duże i małe litery A, b, f...). Proponujemy układanie tzw. trudnych haseł; np.: @mario98BETA+.

ZAPOMNIANE HASŁA - dla waszego bezpieczeństwa wprowadziliśmy także automatyczny program przypominania haseł. Aby przypomnieć swoje hasło musisz podać adres e-mail – zapomniane hasło może zostać wysłane TYLKO na adres e-mail, który został podany podczas rejestracji lub zapisany w ostatniej zmianie profilu. Uwaga! Hasła przechowywane są w postaci zaszyfrowanej i nie jest możliwe odzyskanie ich w inny niż podany powyżej sposób. Żaden z naszych pracowników nie ma do nich dostępu i nie udostępniamy ich drogą tradycyjnej korespondencji.

www.astrokrak.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe z winy użytkownika, w tym przez udostępnianie haseł do swojego profilu Klienta w na stronach www.astrokrak.pl oraz swoich danych osobowych, loginów i haseł do swoich kont poczty e-mail.

Prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji o użytkowniku:

 

www.astrokrak.pl udostępnia w każdej chwili na swojej stronie każdemu Klientowi prawo i możliwość wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych na stronach internetowych sklepu.

www.astrokrak.pl daje swoim użytkownikom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług, udostępniać informacje o sobie.

Zapisanie się do www.astrokrak.pl jest dobrowolną decyzją Klienta i może on w każdej chwili zrezygnować oraz usunąć swoje dane w całości lub części. Dokonując rejestracji wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 97 r. Nr 133 poz. 883).

Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony, inwestycje w rozwój technologii oraz zwiększanie dostępnej oferty www.astrokrak.pl

www.astrokrak.pl jest otwarty na wszelkie opinie, uwagi i pytania swoich Klientów dotyczące zachowania poufności informacji. Napisz do nas: [email protected]

Administratorem danych jest firma Astrokrak, ul. Mogilska 51, 31-545 Kraków, NIP: 677-169-76-63, REGON: 351155742.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów