Szukaj

Kategorie

Soczewka Barlowa Baader Hyperion Zoom 2,25x

Soczewka Barlowa Baader Hyperion Zoom 2,25x

Soczewka Baader Hyperion Zoom 2,25 przekształca okular Baader Hyperion 8-24mm w okular o ogniskowej 3,5-10mm zachowując znakomitą jakość optyki !


379,00zł brutto


Soczewka Baader Hyperion Zoom 2,25 przekształca okular Baader Hyperion 8-24mm w okular o ogniskowej 3,5-10 mm zachowując znakomitą jakość optyki ! Soczewka jest akcesorium szczególnie polecanym do fotografii. Posiada gwint T2 oraz mocowanie filtrowe. Soczewka Baader Hyperion Zoom 2,25 pasuje do wszystkich okularów Hyperion 8-24mm i zwiększa ich powiększenie o czynnik 2,25x. Jakość obrazu w środku pola i na brzegach pola pozostaje nieskazitelna- uzyskiwane ogniskowe od 3,5-10mm jeszcze nigdy nie miały lepszej jakości !

Soczewka Hyperion Zoom 2,25 posiada szereg możliwości :

W połączeniu z pierścieniami T2 extention ring uzyskujemy dodatkowe powiększenie fotograficzne od 2,25 do 4 razy a dołączony do zestawu adapter na gwint filtrowy pozwala zamocować soczewkę do dowolnego okularu 1,25” (dzięki czemu uzyskujemy powiększenie 2,25x).

Dane techniczne :

- Soczewka trzyelementowa
- Konstrukcja anastygmatyczna dla jak najlepszej korekcji pola
- Gwint filtrowy 1,25” od strony teleskopu
- Złącza od strony okularu
- Bezpośrednie połączenie z okularami Hyperion Zoom przez adapter A
- Połączenie T2 przez adapter B
- Bezpośrednie połączenie na gwint filtrowy 1,25”

 W zestawie :

- Barlow Hyperion Zoom 2,25x
- Adapter Hyperion Zoom
- Adapter T2
- Zaślepki

Zastosowanie :

Soczewka Hyperion Zoom 2,25x zamienia standardowy okular Hyperion w okular o zakresie ogniskowych od 3,5 do 10mm bez utraty jakości optycznej. Z dodatkowym adapterem 1,25 lub 2” uzyskujemy klasyczną soczewkę Barlowa alochromatyczną, dostosowaną do wszystkich okularów. Z dostarczonym w zestawie adapterem T2 soczewka może być przyłączona do dowolnej lustrzanki lub kamery CCD. Jakość optyczna jest wówczas porównywalna z teleconverterem fotograficznym.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów