Szukaj

Kategorie

Adapter fotograficzny dla telefonów do lunet obserwacyjnych

Połączenie adaptera Baader Microstage II oraz popularnego uchwytu do smartfona umożliwia wykonywanie zdjęć przez wszystkie możliwe urządzenia obserwacyjne!


139,00zł brutto


Połączenie adaptera Baader Microstage II oraz popularnego uchwytu do smartfona umożliwia wykonywanie zdjęć przez wszystkie możliwe urządzenia obserwacyjne! Adapter przetestowano w naszej firmie i działa z następującymi urządzeniami:

 

teleskopy

mikroskopy

lunety obserwacyjne

noktowizory

termowizory

lornetki

Zakres średnicy okularu od 29 do 63 mm.

 

Bez względu na producenta i model urządzenia obserwacyjnego można nagrać bądź sfotografować dokładnie to co w nim widać! Wystarczy zamontować uchwyt na okularze bądź wizjerze urządzenia i włożyć telefon z aparatem fotograficznym / kamerą video do uchwytu, aby od razu rozpocząć video i fotorejestrację! Dzięki wysokiej jakości kamerom i aparatom dostępnych w nowoczesnych telefonach staje się możliwe nagrywanie i fotografowanie obrazu o jakości FullHD 1920x1080 pikseli nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Powiększenia uzyskiwane tą metodą są olbrzymie i dorównują bądź przekraczają przybliżenia uzyskiwane nawet największymi teleobiektywami. Przykład poniżej - zdjęcie Księżyca wykonane opisywanym adapterem podpiętym do profesjonalnego teleskopu o powiększenie 400x.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty