Szukaj

Kategorie

Zestaw czyszczący z płynem Baader

Zestaw czyszczący z płynem Baader

Zestaw zawiera płyn Baader do czyszczenia optyki i szmatkę z mikrofazy. Płyn usuwa brud, w tym niebezpieczne zabrudzenia z tłuszczu, oliwy, ropy, nafty oraz pyłki. Całkowicie wysycha czyniąc powierzchnię wolną od pozostałości, osadów i śladów wycierania. Jest mniej agresywny niż inne podobne aktywne płyny czyszczące.


65,00zł brutto


Zestaw zawiera płyn Baader do czyszczenia optyki i szmatkę z mikrofazy.

Odpowiedni do czyszczenia wszelkich delikatnych, wrażliwych powierzchni optycznych. Czyści bez potrzeby skrobania,  czy też innej ingerencji mechanicznej. Tworzy niewidzialną warstwę ochronną przeciwko bakteriom, pleśniom i grzybom, które uszkadzają powierzchnie optyczne. Ochrania wrażliwe i delikatne powierzchnie optyczne.
Usuwa odciski palców i inne pozostałości np. pot. Opakowanie wyposażone w atomizer pozwala na dokładne naniesienie płynu czyszczącego na ściereczkę z mikrofazy oraz długie ekonomiczne użycie.
Nie stosować na powierzchniach akrylowych oraz plastikowych!

Ściereczka do czyszczenia optyki została wykonana ze specjalnych mikrowłókien, dzięki czemu czyści powierzchnie elementów optycznych nie naruszając delikatnych powłok.

Ściereczka z mikrofazy:
 
- wymiary 14x14 cm

Płyn Baadera z atomizerem:

- 100ml

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów