Szukaj

Kategorie

StarBook z napędami do montaży GP2/GPD2

StarBook z napędami do montaży GP2/GPD2

Najnowszym dodatkiem do montaży Vixen GP2 i GPD2 jest kontroler Starbook S pozwalający wzbogacić montaż o funkcje GoTo. Kontroler ten zasadą działania przypomina sterownik znany z montaży Sphinx - jest to połączenie klasycznego GoTo z atlasem nieba wyświetlanym na ekranie kontrolera.


2 879,00zł brutto


Najnowszym dodatkiem do montaży Vixen GP2 i GPD2 jest kontroler Starbook S pozwalający wzbogacić montaż o funkcje GoTo. Kontroler ten zasadą działania przypomina sterownik znany z montaży Sphinx - jest to połączenie klasycznego GoTo z atlasem nieba wyświetlanym na ekranie kontrolera. Oprogramowanie zawarte w Starbooku zawiera bazę 22 tysięcy obiektów podzielonych na szereg podkategorii takich jak gwiazdy, planety, obiekty katalogu Messiera czy też NGC. Listy oboiektów są dodatkowo filtrowane - wyświetlane są tylko te obiekty które w danej chwili znajdują się nad horyzontem. Ze Starbookiem poświęcisz więcej czasu na obserwację nieba niż na wyszukiwanie obiektów.

W zestawie znajdują się silniki z enkoderami, osłony silników, kontroler oraz pojemnik mieszczący baterie. Kontroler umożliwa guidowanie, pozwala też na korekcję błędu okresowego (PEC). Rozszerzenie montażu GP2/GPD2 o STARBOOKa czyni ów sprzęt przydatnym w nieco bardziej zaawansowanej astrofotografii

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów