Szukaj

Kategorie

Montaż paralaktyczny Sky-Watcher N-EQ6 Pro SynScan

Montaż paralaktyczny Sky-Watcher N-EQ6 Pro SynScan

Montaż Sky-Watcher S-W N-EQ6 Pro SynScan jest największym i najsztywniejszym z popularnych, oferowanych montaży SkyWatchera, umożliwia precyzyjne prowadzenie teleskopów o wadze do 25kg. Montaż przeznaczony jest do astrofotografii i dla zaawansowanych obserwatorów do wizualnych obserwacji nieba.


5 399,00zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


Montaż Sky-Watcher S-W N-EQ6 Pro SynScan jest największym i najsztywniejszym z popularnych, oferowanych montaży SkyWatchera, umożliwia precyzyjne prowadzenie teleskopów o wadze do 25kg. Przeznaczony dla najbardziej wymagających miłośników astronomii. Jest to wersja montażu wyposażona w nowej generacji silniki krokowe. Montaż przeznaczony jest do astrofotografii i dla zaawansowanych obserwatorów  do wizualnych obserwacji nieba. Wersja S-W N-EQ6 Pro SynScan posiada precyzyjny system elektronicznego wyszukiwania i pozycjonowania obiektów GO-TO z bazą 30.000 obiektów. Umożliwia łatwe wyszukiwanie i śledzenie planet, mgławic, gwiazd i galaktyk. Pilot SynScan ma możliwość aktualizacji oprogramowania ze strony SkyWatcher. Zasilany może być z akumulatora samochodowego 12V, dedykowanym zasilaczem 12V 2A lub ze stacji zasilającej z akumulatorem 12V.
Stalowy statyw o regulowanej wysokości z półeczką na akcesoria stanowi sztywną podstawę do zamontowania głowicy. Zestaw posiada fabrycznie zamontowaną lunetkę biegunową i wejście na autoguider. 

Za dodatkową opłatą oferujemy wersję montażu S-W N-EQ6 SynScan modyfikowaną.

W wersji montażu modyfikowanej wprowadzono szereg usprawnień poprawiających jakość pracy montażu. Upgrade polega na wymianie łożysk na markowe - wysokiej jakości i precyzji oraz na ponownym wyregulowaniu mechanizmu, usunięciu luzów i przesmarowaniem odpowiednim smarem części ruchomych.


Parametry i wyposażenie :

- Typ montażu : paralaktyczny niemiecki
- Statyw : stalowy o regulowanej wysokości
- Lunetka biegunowa
- Pilot SynScan
- Półeczka na akcesoria
- Waga głowicy montażu 15 kg
- Waga statywu montażu 10 kg
- Przeciwwagi : 2 x 5,4 kg
- Nośność montażu do obserwacji wizualnych : 25 kg
- Nośność montażu do astrofotografii : 15 kg
Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów